Možnosti platby

Dobierka

Objednávku je možné zaplatiť v hotovosti,  len v prípade doručenia prepravnou spoločnosťou na dobierku. Prepravca od Vás prevezme hotovosť pri preberaní zásielky, priamo na vami zvolenej adrese. V tomto prípade je možné zaplatiť aj kartou, pokiaľ má prepravca platobný terminál.

Bankovým prevodom

Objednávku je možné zaplatiť bankovým prevodom (predfaktúra / príkaz na úhradu). Po zrealizovaní objednávky vám pošleme podklady k platbe. Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky alebo číslo predfaktúry. Tovar posielame hneď po prijatí platby, alebo posielame tovar na faktúru s dohodnutou splatnosťou.

On-line platba kartou

Bezpečným spôsobom úhrady je platba kartou online (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), priamo na stránke eshopu. Po vytvorení objednávky, vybratí dopravy a platby on-line, vás priamo presmeruje na platobnú bránu, kde bezpečne zrealizujete svoju platbu. Tovar zasielame hneď po prijatí platby.

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Kontakt:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267