Objednávkový portál pre profesionálov

Sme internetový portál pre profesionálov zaoberajúci sa predajom a výrobou jednorazového zdravotníckeho materiálu, zdravotníckeho vybavenia, prístrojov a distribúciou zdravotného materiálu.
Ponúkame všestranný sortiment produktov pre profesionálne a prevádzkové využitie. Od vzniku v roku 2009 sa firma stala lídrom medzi dodávateľmi pre súkromné a štátne nemocnice, polikliniky, lekárne, univerzity, domovy dôchodcov, záchranné zložky, armádu, atď.
Poskytujeme finančne výhodné riešenia súkromným a štátnym nemocniciam, poliklinikám, štátnym zariadeniam, laboratóriám, ambulanciám, záchranným zložkám, armáde a univerzitám s celoplošnou pôsobnosťou.
Založenie spoločnosti
Spustenie eshopu pre profesionálov na imedical.sk
Slovenská jednotka * - líder na Slovenskom trhu
Sťahovanie do vlastných priestorov 10 000 m²
Certfikát ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015
Expanzia na český trh
Aktualizácia eshopu imedical.sk na novú platformu a spustenie eshopu
imedical.cz a imedical.pl
* podľa prieskumu záchranných zložiek Slovenskej republiky
Vybudovali sme inovatívny, profesionálne vyškolený tím, aby sme mohli zabezpečiť finančne výhodné riešenia bez kvalitatívneho obmedzenia v týchto oblastiach:
  • kompletný predaj, servis a distribúcia širokej škály produktov pokrývajúce medicínsky, chirurgický, laboratórny a záchranársky sortiment,
  • kompletný technický servis a plná podpora vyššie spomenutých oddelení, vrátane tréningu, validácie a podpory predaja.
 
Kvalitné služby a dodržiavanie prísnych štandardov sú podložené certifikátom systému manažérstva kvality podľa ISO 9001:2015 a certifikátom systému enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001:2015.
Pevne veríme, že na našich stránkach nájdete presne to, čo potrebujete.